Úžasný výkon. Úžasná jednoduchosť.

SCIA ENGINEER 21

"Vitajte v budúcnosti"

Predefinované. Pretvorené. Prevratné.

SCIA Engineer 21 predstavuje obrovský pokrok v oblasti softvéru pre navrhovanie stavebných konštrukcií.

Revolučné nové rozhranie so špičkovou ergonómiou a jedinečnou efektivitou. Navyše sa jednoducho prispôsobí VÁŠMU spôsobu práce. V maximálnej miere zvyšujeme vašu produktivitu a pomáhame vám ušetriť minimálne 1 hodinu denne.

Čo hovoria naši zákazníci...

Práca s touto verziou je oveľa rýchlejšia. A vyžaduje menej kliknutí. Efektivita mojej práce sa zlepšila minimálne o 20 %.

Jürgen Hilfinger - LGA Landesgewerbeanstalt Bayern

Jürgen Hilfinger

Leiter Bautechnische Prüfungen
LGA Landesgewerbeanstalt Bayern

S týmto vylepšeným a intuitívnym novým rozhraním sa pracuje veľmi príjemne. Výkonný konštrukčný nástroj spoločnosti SCIA ešte nikdy nebol taký dostupný.

Wim van ‘t Land - Movares

Wim van ‘t Land

Structural engineer
Movares

To najlepšie na tejto novej verzii je ergonómia. To, ako je všetko na dosah. Pracuje sa s ňou oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. No a prispôsobiteľné rozhranie minimalizuje zbytočné kliknutia.

Benjamin Hullard - Locapal

Benjamin Hulard

Ingénieur structure
Locapal

SCIA Engineer 21 je úžasným krokom vpred

Neprekonateľná efektivita

Na takmer každú úlohu je potrebných menej kliknutí. SCIA Spotlight vám umožní okamžite nájsť potrebné nástroje a funkcie. Každé vyhľadávanie bude úspešné.

Špičková ergonómia

Úplná transformácia pracovnej plochy vám umožní využívať takmer 100 % priestoru obrazovky, pričom projekt ostáva stredobodom pozornosti. Zabudnite na preplnené ponuky. Užite si inteligentné pracovné stanice a čisté panely nástrojov. Všetky kľúčové funkcie máte navyše na dosah ruky.

Prispôsobenie na požiadanie

Prispôsobenie pracovnej plochy: najpoužívanejšie nástroje si umiestnite do popredia a tie, čo nepoužívate, skrátka skryte. Teraz je to vaša pracovná plocha.

Zoznámte sa s novým rozhraním

Nové revolučné rozhranie programu SCIA Engineer je v dokonalej harmónii so stavebnými inžiniermi: už žiadne preplnené ponuky. Iba čisté a ergonomické panely nástrojov, kde máte poruke všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujete denne používať. SCIA Spotlight vám umožní okamžite nájsť potrebnú funkciu. Prispôsobenie na požiadanie prebieha počas toho, ako pracujete. Je to JEDNODUCHÉ ako napočítať do troch.

SCIA Engineer Old GUI SCIA Engineer New GUI
Pomocou posuvníka môžete porovnať stav predtým a teraz.

SCIA Engineer 21 – Nové funkcie


POZÝVAME VÁS

WEBINÁRE: SCIA Engineer 21

Buďte medzi prvými stavebnými inžiniermi, ktorí uvidia v akcii náš nový výkonný a intuitívny softvér.

V týchto webinároch sa od našich špecialistov dozviete podrobnosti o unikátnej transformácii pracovnej plochy a o ďalších novinkách.

SCIA Engineer 21 Webinar Registration

Úvodné školiace videá

Watch Video Play
Ako začať so SCIA Engineer 21?
Watch Video Play
Ako pracovať s novým užívateľským prostredím?
Watch Video Play
Ako zadávať 1D prvky?

SCIA Engineer Free Trial

SKÚŠOBNÁ VERZIA

Chcete si vyskúšať SCIA Engineer 21?

Ponúkame vám bezplatnú plne funkčnú 30-dňovú skúšobnú verziu Edície Komplet, kde si môžete otestovať všetky úžasné funkcie programu SCIA Engineer. Nemusíte nám veriť, presvedčte sa sami.